| DavidAntonio a întrebat:

Aseara am dat o comanda la PC Garage și am dat comanda de 2 produse care sunt in stoc magazin și unul care este in stoc magazin. Cele două produse imi vor veni separat de acel produs sau imi vor veni toate o dată?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Stai că n-am înțeles: ai dat două comenzi (una pentru 2 produse, alta pentru unul)?
Sau ai dat o comandă pentru 2 produse din stoc și unul din depozit?
Că nu e clar deloc.

| DavidAntonio explică (pentru mihai69):

La ce te referi?

| mihai69 a răspuns (pentru DavidAntonio):

Era răspuns pentru alt user; am editat între timp și am scris ce trebuia și aici. Reîncarcă pagina.

| DavidAntonio explică (pentru mihai69):

Am dat o comandă pentru 2 produse din stoc și unul din stoc furnizor

| mihai69 a răspuns (pentru DavidAntonio):

Atunci vei primi două pachete.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Deci ai dat o comanda de doua produse care sunt in stoc si o comanda de unul care este in stoc. Te simti bine sau doar incapabil sa te exprimi in romana?

| DavidAntonio explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Ma exprim cum am chef eu nu cum ai tu chef.P.S. MI-A AJUNS COMANDA