| Solomon_Sebastian_2000 a întrebat:

Îmi dați și mie vă rog frumos un site de unde aș putea achiziționa un pandantiv cu steaua lui david? Nu vreau să vie din argint sau inox. Vreau să nu strălucească

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca scrii pe net pandantiv sau colier cu steaua lui David gasesti o tona. Uite unul: http://www.okazii.ro/......-a41036095

| Solomon_Sebastian_2000 explică (pentru Salontanul):

E naspa...as vrea sa fie cercul in care incadrezi steaua mai subtire

| Salontanul a răspuns (pentru Solomon_Sebastian_2000):

Oau! Atat de greu trebuie sa-ti fie sa scrii ceva in browser si sa cauti? Daca dai pe imagini vei gasi ceva care sa-ti convina.