| Neymar2014 a întrebat:

se merita sa cumpar un sistem genius v2 5050 la pretul de 350 lei +transportul de la Bucuresti 100 lei? Tin sa mentionez ca sistemul este nou in cutie dar nu are factura

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Treba cu factura tine si de garantie (2 ani nou). Adevarul e ca nu cred ca mai gasesti sistemul nou in magazine online. Oricum este un produs care nu a avut probleme din cate cunosc eu. Daca mai poti negocia... pentru ca:

http://www.eurosistems.ro/......1730974100

iar transportul cred ca nu depaseste 50 lei dar ai GARANTIA!

| Neymar2014 explică (pentru stlucian):

Am rezolvat cu sistemul asta e oke oricum mersi pentru raspuns ai funda big grin

| stlucian a răspuns (pentru Neymar2014):

Sa-l folosesti sanatos si mult thumbs up