| numesiprenume0 a întrebat:

Daca fac o comanda pe eMAG de mai multe produse de la parteneri diferiti ai acestui site... o sa primesc comanda prin mai multi curieri, adica nu cu un singur transport? O data asa mi s-a intamplat... Nu se pot trimite toate printr-un singur curier?

5 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai trebuie' sa le spui, ca altfel isi bat joc de tine.

| 6Anonim9 a răspuns:

Sa vezi ce rahat am patit eu. Am luat deciratiuni de craciun, cred ca vreo 10 produse diferite. Au venit prima data 5 parca, apoi 4. Asta dupa doua zile de la comanda. Am asteptat inca doua zile, coronita pentru usa, nu a mai venit. Nu am fost instiintat cu nimic. am mers apoi sa-mi cumpar alta coronita, crezand ca nu mai vine. Peste o zi de la achizitionarea altei coronite dintr-un super market, a venit si aia de pe eMAG laughing)) Apoi am trimis-o inapoi, nu-s eu bataia lor de joc. Dar depinde si de magazinul care vinde pe eMAG... Majoritatea sunt bune. Dar sunt independente. Asa ca o sa vina pe rand, daca nu cumva se face trimit toate pachetele odata, la acelasi curier... Mie toate de la eMAG mi-au venit prin Cargus. Oricum, nu e exclus sa vina deodata. happy

| numesiprenume0 explică (pentru 6Anonim9):

Da, asta cu venitul pe rand este o problema. laughing

| teoooGT1993 a răspuns:

Daca faci comanda si specifici ca vrei toate produsele o data aduse. Daca ei spun ca nu le au pe toate, le spui si tu ca sa iti trimita comanda cand au toate produsele!

| Alexandru_Zamfir_1998 a răspuns:

Nu se pot trimite printr-un singur colet daca sunt de la parteneri diferiti. Sunt sanse sa ajunga in aceeasi zi si cu acelasi curier. Asta depinde strict de magazinele partenere.