| ZZZttt a întrebat:

Intrebarea mea este urmatoarea: as vrea sa ma duc la Metro sa-mi cumpar un caiet, dar din cate stiu la Metro iti trebuie un card sau ceva de genul facut pe firma ta, daca detii una( nu stiu sigur) si vreau sa stiu daca imi pot face card din ala daca nu am firma, eu sau parintii mei. Precizez ca am 18 ani. Multumesc happy

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Vorbiti cu cei de la casierie cum poti sa faci rost de cardul de client!

| floryn1993 a răspuns:

Se rezolva la caserie, au cei de la caserie si fac pe legitimatie / card lor.

| Exaizo a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat firma. Exista card pentru firma, si card pentru persoana fizica. Intreaba la casierie unde iti poti face.