| amazeline a întrebat:

Se poate sa cumpar ceva online folosind cardul mamei sau al unei prietene? Eu nu am card... sad

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Sigur, atata timp cat nu o faci fara sa stie ele

6 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

E bine sa comanda ei produse pentru tine si sa utilizeze ei cardul. In general nu prea se accepta plata cu cardul daca nu esti posesorul direct. In Romania se fac anumite verificari inainte de a se livra marfa.

eileen
| eileen a răspuns:

Da, poti sa cumperi.

assiris
| assiris a răspuns:

Daca stii codul PIN da, dar sa stie si mama sau prietena ca altfel asta este ca si cum i-ai fura niste bani din buzunar.

| Selena a răspuns:

Poti, bineinteles atata timp cat faco comanda pe numele ei si stie si ea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca stii codul,. lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...roaga-le pe ele sa-ti cumpere! Cand nu sunt banii tai se cheama furt! mai ales banii " prietenei "... Tie ti-ar placea sa ai o prietena care-ti goleste contul fara sa stii?