| imale a întrebat:

Stie cineva unde gasesc in Romania modelul asta de tricou? mersii. http://www.vchristianstore.com/images/kerusso/APT1034%5B 1%5D.jpg

Răspuns Câştigător
| Ho1 a răspuns:

Pai cum ti-am scris poti sa-l comenzi sau daca ai pe cineva cunoscut, spune-i sa ti-l faca (daca are special aparat de acela care incleie imagini pe tricou), iar daca nu stii du-te intr-un magazin care-l stii care vinde astfel de tricouri.

5 răspunsuri:
| Ho1 a răspuns:

Poti sa-l comenzi

| imale explică (pentru Ho1):

Am cautat pe net.dar nu am gasit numai in strainatate.

| imale explică (pentru Ho1):

Mersii de informatie!

| Ho1 a răspuns (pentru imale):

Pai cum ti-am scris poti sa-l comenzi sau daca ai pe cineva cunoscut, spune-i sa ti-l faca (daca are special aparat de acela care incleie imagini pe tricou), iar daca nu stii du-te intr-un magazin care-l stii care vinde astfel de tricouri.

| GGUESS a răspuns:

ori dai comanda ori il cauti pe net sau prin magazine

| bogdiy a răspuns:

Daca mergi sa-ti faci unul personalizat