| Gunit a întrebat:

Unde gasesc tricou cu Dragonu' sau Kazi Ploae?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi pe ebay

| OmuFoarfeca a răspuns:

Cu Kazi Ploae gasesti pe pagina lui de facebook, iar cu Dragonu aici http://shop.hiphopkulture.ro/dragonu-tricouri/ dar site-ul e in vacanta

| mdsimina a răspuns:

Poți să încerci și la concerte.

| oOPitticaOo a răspuns:

Poti gasi tricou cu Dragonul ala pe net numai ca are o suma mai mare depinde si ce tricou vrei. Oricum daca vrei sa il cumperi de pe net costa mai mult dar la magazin se poate sa coste mai mult ca depinde vanzatori ce preturi pune poate sa puna mai mari sau mai mici