| liceu a întrebat:

Unde pot gasi vopsea de textile? stau intr-un oras mai mic si nu stiu unde as putea gasi. oare as gasi la magazine de constructii? ma gandesc ca daca au vopsele de "perete", poate are si de textile.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu gasesti la un magazin de constructii ci la unul care vinde tot felul de chimicale si obiecte pentru uz casnic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai repede la ceva croitorii sau magazine d-astea cu materiale. Daca nu gasesti nici acolo, comanda online.