| XnameX a întrebat:

A incercat cineva acea squat challenge in care in fiecare zi faci cu 5 mai mult... am si eu o intrebare se vad rezultate calumea? mai ales daca nu sunt nici o persoana grasa? ca am vazut mai multe beofre and after photos dar nu stiu cat de adevarate sunt.

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Sunt practic niste geno-flexiuni. Daca te tii de treaba, si chiar cresti pe fiecare zi cu 5 ( si mai mult, nu se supara nimeni ) or sa se vada rezultate dupa 1-2 luni.