| sodobar a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Deci am facut 16 ani de curand, din septembrie anul trecut cand eram ff slab, aveam 53 de kg si 178 m-am apucat de sala, am reusit sa fac 63 kg cu ajutorul salii dar tot par slab, bine ca am fost si cam ocupat cu scoala de am fost de 2-3 ori la sala pe saptamana,sunt multumit de rezultate oricum dar as vrea ca vacanta de vara care urmeaza sa mi-o dedic in totalitate musculaturii si as vrea ma sfatuiti si pe mine ce sa iau ca sa cresc mai usor si repede,oricum o sa ma sfatuiesc si cu instructorul dar vreau si ajutorul vostru, auzeam la unii de naposim dar m-am interesat si nu e ok ca trebuie combinat si are multe efecte adverse. Aveti voi niste sfaturi? stiu ca alimentatia trebuie sa fie foarte bogata, in afara de asta va rog.

1 răspuns:
| Alexandru_Radu_1999 a răspuns:

Incearca sa tii muschii incordati la exercitiile alea mai mult sau fale extrem de incet sa vezi ce se dezvolta musculatura