| ionuttttttttt a întrebat:

Salut

Imi puteti spune si mie daca este bine sa folosesc Naposim.

Am 18 ani si as vrea sa mai cresc putin in Masa Musculara...

Imi puteti spune daca aceste Pastile ma va ajuta?

Plizz Dau fundabig grin

Si daca sunt ceva reactii Adverse veau sa situ totul...

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Naposimul afecteaza potenta, hormonii, ficatul, etc. Mai citeste.
Poti lua mai bine niste proteine de calitate

6 răspunsuri:
| lacrimanegru a răspuns:

Mai bine nu le lua. fa gimnastica si vei avea si muschi si sigur mai sanatos. daca le iei dupa parerea mea te vei umfla si cu trecerea anilor daca nu faci gimnastica se vor dezumfla si nu vei arata bine. mai gandeste-te.

| ionuttttttttt explică (pentru lacrimanegru):

Am doar 10 Pastile.
Si as vrea sa le iau.
Le iau da-or pe astea si atata...
Nu cred ca sar vedea prea mult daca leas luea...

| lacrimanegru a răspuns (pentru ionuttttttttt):

Cu 10 pastile nu o sa-ti faci rau dar sigur nici muschi nu o sa pui pe tine. sunt si astea tratamenta de 3 luni. trebuie sa faci si gimnastica si sa ai grija si de ce vei manca. adica fructe, iaurturi, fara grasimi, fara paine. etc. parerea mea este sa faci gimnastica esti mic inca iar in 2 ani poti avea corpul pe care til doresti. succes

| Cosmin86 a răspuns (pentru lacrimanegru):

Aoleu, 3 luni? daca iei naposim 3 luni ajungi direct in sicriu rolling on the floor
un ciclu de naposim se face cateva saptamani MAXIM, sunt totusi steroizi, NU pastile normale.

P.S. : cu fructe, iaurturi, etc. NU pui masa musculara nici intr-o suta de ani, pentru muschi ai nevoie de 4-5 mese pe zi, bogate in proteine (carne, lapte, branza, oua).

Si ce legatura are gimnastica? muschii se fac la sala, cu greutati, nu la paralele

| Marius1985 a răspuns:

Pai intai s aiei orice fel de pastile, pulberi, etc, e bine sa stii cate ceva despre ele, nu? Si vitamina C daca iei, tot e bine sa stii de ce o iei si ce face. Informeza-te inainte, mai ales daca vreis a iei steroizi. Uite aici: http://steroizi.ro/steroizi/dianabol_naposim.php
In opinia mea esti mic de vrasta, inca esti in crestere, nu trebuie sa iei ceva atat de invazziv ca steroizii. De la 10 apstile nu o a vezi mare lucru, poate sa iti creasca putin de tot forta pentru cateva zile, poate! mai degraba nu o sa simti nimic. Eu zic sa incepi sa mananci cum trebuie, sa te antrenezi cum trebuie, si mai tarziu sa te gandesti la steroizi, daca este cazul.

| ionuttttttttt explică:

Vreau sa iau doar cateva zile.
Am doar 10 Pastile si vreau sa iau macar cateva zile...
E bine daca iau?big grin