| NuAmCont2636 a întrebat:

Am o intrebare!! Îmi doresc foarte mult, să fiu fotbalist, dar ceva mă ține și vă rog să-mi răspundeți. Acum poate e doar în capul meu, dar știu 4 jucători de la o echipă de fotbal, la care vreau să merg și eu, că beau alchool și fumează, dar eu nu fac și nu vreau să fac aceste lucruri. Dacă nu fac aceste lucruri și nu le voi face niciodată, mă vor accepta în echipă? Este obligatoriu să faci asta ca fotbalist? Vreau doar să joc fotbal într-o echipă. Dar acest gând nu mă părăsește.

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai pus intrebarea asta stupida de vreo 10 ori de pe 10 conturi.

Ti s-a raspuns de fiecare daca ca intrebi o mare prostie.

Ce veri de fapt? Ti-e frica sa te apuci de fotbal si cauti o scuza?

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Face misto de tine!

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

De mine? De ce?

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Pentru ca el posteaza continuu sa va vada reactia si se distreaza, e troll.

| johnnny123 a răspuns:

Vedem și noi că acest gând nu te părăsește... Practic este singurul gând pe care-l ai. Iar asta ar trebui să te îngrijoreze, pentru că deja suni ca un disc zgâriat care sare.

| StoicAnalysis a răspuns:

Nu mai trolla. Nu mai pune botul nimeni la tampeniile de genul.

| ioana748 a răspuns:

Daca nu te paraseste gandul, paraseste l tu pe el. laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru ioana748):

Nu poate, abia astept sa posteze maine iar laughing

| ioana748 a răspuns (pentru Lupică27):

Da...e dependent de ideea asta fixa.
Sau este un dragut ca altii si doreste sa ne faca sa radem.laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru ioana748):

Dragutul de el...

| Lupică27 a răspuns:

Vezi ca ti-am lasat o damigeana de vin pe marginea terenului cand ti se face sete mai dai un gat.

| SkandallKamataru a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu cu sala de forta...