| Messi120 a întrebat:

Salut tpu.Credeti ca mai au vreo sansa barcelona si real madrid sa ajunga in finala?

12 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Da, au sanse!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Decat Barcelona mai are sanse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Au pierdut şansa asta în meciul tur.

| Wehes a răspuns:

Barcelona - NU.
Real - DA.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Au comis-o si anul asta, probabil la anul vor invata din greseli

| JaguarSType a răspuns:

Pai cred ca mai au o sansa pentru ca mereu realul a intors scorul cand au jucat acasa!

| alas a răspuns:

S-ar putea

| CEl8oo a răspuns:

Ce sinte-ti asa de tocilari la cap, fiindca daca unul tine cu real si clar ca va spune ca real va ajunge dar barselona nu ...si messi si ronaldo joaca frumos ..asa ca n-am ce spune. plus conteaza si de echipa aici nu numai de un singur jucator

| anonim_4396 a răspuns (pentru CEl8oo):

A spus cineva ceva despre Messi si Ronalod? Aici se discuta despre Barca si Real.
PS: Daca esti fan Messi vezi ca nu il cheama "Leonel", la fel si "Barselona". Numai bine!

| IONUTAlexandru2015 a răspuns:

Barcelona - nu
Real Madrid - da

| HeadloG a răspuns:

Nu mai au sanse niciuna!

| asd98 a răspuns:

Sincer eu nu cred...Ma astepta la o victorie din partea Barcei si a Realului dar fara calificare de ambele parti.