| dragoshica2 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie o scoala de wrestling (daca e din romania daca nu este din alte tarii din apropierea romaniei). Ms

2 răspunsuri:
| Tyysonn a răspuns:

Salut dragoshica, in primul rand te-as intreba cati ani ai si de ce vrei sa te apuci de wrestling. Daca chiar vrei sa faci un sport adevarat in domeniul acesta al luptelor ti-as recomanda box, arte martiale, judo, kraw-maga, systema si multe alte sporturi care se gasesc in Rom si din care chiar ai putea invata ceva, eu personal ti-as recomanda box-ul. Nu pot intelege de ce ti-ar placea sa practici asa ceva precum wrestling-ul, singrura explicatie ar fi k ai sub 13-14 ani si te-ai uitat prea mult la tv, si ca sa iti raspund la intrebare, din cate stiu eu nu exista o "scoala" de wrestling in Rom.

| ElFenomeno a răspuns:

Salut dragoshica2! Stiu o scoala de wrestling, dar te costa 24 milioane pentru 6 luni sau 48 milioane pentru 1 an.Desigur nu cred ca iti convine.Dar daca vrei si alte modalitati sa intri in wrestling(de preferat wwe)contacteaza-ma jony_ppw@yahoo.com