| Havok83 a întrebat:

Exista o scoala de wrestling in Romania?

8 răspunsuri:
| ERIS a răspuns:

Hmmm...Scoala de wrestling? vrei sa spui teatru? Da! Exista multe teatre (scoli de wrestling in Romania).

PS:In caz ca n-ai inteles. Aia se prefac! Aia joaca teatru cand se bat. Bine, cateodata se mai si lovesc ca na...Riscul serviciului...

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu, nu exista. A fost acum 1 an sau 2 un show de wrestling la Bucuresti, dar cam atat.

| cristi966 a răspuns:

Nu exista, dar Wrestling-ul e o facatura

| Vladutzutvi a răspuns:

Salut.Nu cred, pentru ca wrestlingul nu este bataie adevarata, ci doar se prefac aia ca se batwinkingdaca nu ai vazut fii atent sa vezi.
Sall.

| Th3Unknown a răspuns (pentru Vladutzutvi):

El a intrebat doar daca e scoala de wrestling in Romania.

| Th3Unknown a răspuns (pentru Vladutzutvi):

Nu, nu este, plus este foarte greu sa ajungi wrestler cunoscut gen cei din WWE, sau chiar si TNA.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vladutzutvi):

Aşa, şi crezi că ceea ce fac ei nu necesită o pregătire intensă, sau ce? laughing

Nu, nu există vreo şcoală de wrestling în România.

| Vlad32 a răspuns:

Salut. Nu exista vvreo scoala de wrestling in Romania, dar dupa parerea mea aia doar se prefac.