| Denisa_Lehene_2003 a întrebat:

Buna TPU.Am văzut că este in Bucuresti o scoala de wrestling(prima din Romania), dar acum nu prea am posibilitatea sa ajung acolo(am 14 ani si ideea e ca stau chiar in nord.estul tarii) si gen m.as inscrie dupa ce fac liceul..ar fi tarziu sa ma apuc de Wrestling atunci?

4 răspunsuri:
| Sigfrid a răspuns:

Ideal e sa te apuci de acum de un alt sport asemanator, gen judo, iar wrestling-ul sa il faci ca pe "a doua specializare".
Nu e prea tarziu niciodata sa te apuci de un sport, dar daca vrei sa faci performanta, varianta pe care ti-am propus-o eu e cea mai inteleapta

| MolnarAndrei2016 a răspuns:

Nu fata antreneaza-te acasa si cand te duci acolo sa stii cv

Răspuns utilizator avertizat
| Denisa_Lehene_2003 explică:

Pardon,voiam să zic nord.vest(m.am incurcat)