| Smackdown a întrebat:

In Romania exista vreo scoala de wrestling?

Răspuns Câştigător
| just4fun_8801 a răspuns:

Cei care zic ca wrestling-ul e trucat... aveti idee de la ce vine e-ul din componenta WWE?
Sa revenim la subiect... din cate stiu eu parca exista asa ceva, cred ca prin Bucuresti (citisem acum ceva timp pe un site parca)

| Ispas_Andreea_Alina_1993 a răspuns (pentru just4fun_8801):

Da, de la entertaiment:world wrestling entertaiment aka WWE

55 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Voi va uitati la prostiile alea?

| daddy a răspuns:

Aoleu da` ce e de invatat? totul e trucatwinking

| snepy a răspuns:

Nu exista wrestling happy totul e trucat
daca vrei lupte, inscriete la Karate, Muay Tay, judo, lupte libere happy

| Raul a răspuns:

GET a life mai copile nu te mai uita la toate tampeniile daca esti din galati vb in privat si te bag eu la un club de karate(cu merite mondialehee hee

| jeff_9730 a răspuns:

Este una prin bucuresti, si imi place mult wrestlinul mai ales de jeff hardy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred ca exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cered ca exista in bucuresti, cel putin asa sper! sunt o mare fana a wrestlingului, si visul meu e sa devin o diva! iubesc starurile wwe mai ales pe jeff si pe rey!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu. Nu exista o scoala de wrestling dar eu am facut. am fost 7 ani plecat in America si am vacut 5 ani de wrestling > Va spun nu e trucaj eu am avut o mana rupta. Acolo era un ring cu saltele din astea tari tari de tot. Cand l-am luat pe unu un spate sau mai bine zis cum face JOHN CENA a fost dus la spital cu ambulanta. NU SPUNETI CA WRESTLINGUL ESTE FALS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai voi care ziceti ca wrestling-ul e trucat macar ati participat in viata voastra la un meci ok recunosc sunt unde chesti trucate adica cand sangereaza se taie cu lama si meciurile sunt aranjate in ainte un exemplu cena vs seimens sau asa ceva wwe a adus nume noi casa faca show dar cena ia din nou titlul wwe dar peste catva tip daca nul ia cena il ia orton doar atat e trucaj adica sa faca show insa pumni picioarele mese scaune si cari incasate de superstaruri sunt reale credtima ei treci lunar la operati sau daca sun norocsi de 4 5 ori pe an asa ca nu mai va cacati pe voi ca wrestling-ul e trucat ca nu este e un sport mai periculos decat ori ce ex. jeff hardy cand a sarit de la 5 sau 6 metri era sasi rupa gatu si sa moara asa ca este relal daca vreti va spun si din ce este ringul un placaji de 10 cm lemn dur si 11 cm de burete sa amorteasca durerea in PPV placajiul este din lemn moale sa poata fi rupt si parca era o scoala in bucuresti dar nu sunt sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea cred dar sunt fanul tau rey si vreau sa devin wrestler

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu exista nici o scoala de wrestling. Wrestlingul nu conteaza daca ie trucat sai nu dar este un sport splendid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar cum a devenit triple h un wreslar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrestlingul e trucat dar nu in intregime(cand sar de pe corzi e real), si ce daca copilul vrea sa se faca wrestler? (si eu as vrea sa fiu o diva:X ), ganditiva... (cu toate ca este fake are si parti reale ) ei sunt profesionisti si de fiecare data fac spectacol cand sunt in ring si ne fac sa ne simtim bine:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi misto m-as inscrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista deloc in rominia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar daca ar fi as fi primul care se inscrie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu stiu dar pentru ca sa fim siguri nu mai bine construiti voi una in Romania-Iasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci intr-o scoala din Sua, UK

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva dar sper sa construiti mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista din pacate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar ar fi cat mai bine sa construiti una!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu wrestlingul e trucaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si este rezultatul este aranjat de catre cei care conduc wwe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eczista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista pri Romania am citit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde exista unde este prin Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrestlingul este divertisment.Superstarurile din wwe stiu rezultatele de la inceput dar sangele, scaunele mesele sunt adevarate loviturile si sariturile sunt facute in asa fel incat adversarul sa le poata primi fara grave accidentari
mai tot timpu adversarul face treaba
daca vreti sa vedeti cum se fac astea uitati-va la ceva in gen wrestling secrets exposed pe youtube

Revenind la intrebarea ta.Nu exista scoli dinacestea de wrestling in Romania dar daca vrei poti sa te duci in afara si sa practici la Ring Of Honor sau alte federatii independente