| Agentulx a întrebat:

Vreau sa pun bilete la pariuri sportive. Si am o intrebare pentru cei ce au pus, nu prea ma pricep si nu vreau sa ma fac de ras trebuie sa-mi pregatesc meciurile acasa sau primesc acolo o lista cu meciurile disponibile si sistemul in care le pot pune? Si voi la ce casa a-ti jucat?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Ti le poti pregati si acasa intra pe situl unei anumite case de pariuri de ex public bet si gasesti acolo meciurile u iti faci pronosticurile si te duci gata cu ele facute doar ti le inregistreaza sau le poti face acolo ai meciurile afisate acolo si u iti faci pronosticurile gasesti acolo foaie si creion

2 răspunsuri:
| Epurean a răspuns:

Pai conteaza la ce casa de pariuri joci.Cel mai bine e sa pregatesti de acasa meciurie pe o hartie, pentru ca poti mai usor sa te uiti pe clasamente,sa faci comparatii intre echipe,sa vezi rezultate, etc
Poti sa joc la StanleyBet, Mozzart, Pariloto, etc intra pe siteurile lor si vezi si tu care au cote mai bune

| AdrianBogdy a răspuns:

Toate ti se dau acolo in clusiv creionul tu doar faci pronosticurile si o casa de pariuri buna este public bet