| anonim_4396 a întrebat:

Bulgaria2-2 Italia= Nu i asa ca Fotbalul este mereu surprinzator..Si de aceea este Frumos!laughing) Ca ti ati pierdut..Cu Italia?laughing

10 răspunsuri:
| leftside a răspuns:

Nu e nimic surprinzator aici, Italia e doar o umbra a echipei care castiga CM 2006. Era de asteptat.

| tarik44 a răspuns:

Luxembourg - Portugalia 1-2!

a condus luxemburg laughing

| Hukez a răspuns:

Ce e asa surprinzator? Italia mereu a fost o echipa slaba in deplasare ca sa numai zic ca numai sunt ce au fost odata.
Dupa mine nu a fost nici o surpriza poate Georgia cu Belarus, in rest ma asteptam.

| VadTot a răspuns (pentru Hukez):

Dar Ce echipe mai sunt ca altadata? Dar totusi.

| VadTot a răspuns (pentru Hukez):

Ok Bravo tie..si la ce te mai astepti? I a zi mi ii batem pe Malta?

| Walker_Drx_1993 a răspuns (pentru Hukez):

N-ai habar-n footbal... iti spun eu ce fan esti tu, ti cu barca probabil pentru ca a castigat cam tot ce se putea in ultimii ani daca acum 5-6 ani te intreba cineva nu stiai cine e barcelona, si probabil fan Spania pentru ca a castigat ultimele 3 turnee cu jocul lor "tiki taka " tradus si cel mai plictisitor joc.

| Hukez a răspuns (pentru Walker_Drx_1993):

Nu cred ca esti in masura sa judeci cat ma precip eu la fotbal. Si te anunt ca te inseli, nu sunt fan Barca, din contra la el clasico tin cu Real. Dar tu? Esti un fel de fan 5teaua?

| Hukez a răspuns (pentru VadTot):

Iti zic eu echipa care si-a pastrat continuitatea: Franta. Dupa "mana lui Henry" care i-a calificat la mondiale a urmat o "reconstructie" si uite ca le-a iesit; au adus cativa jucatori tineri pe langa cateva vedete si mai rar vezi un jucator peste 30 de ani la lot.

| Hukez a răspuns (pentru VadTot):

Nu sunt singurul care se astepta la astfel de rezultate. Ai urmarit un singur comentariu pertinent dupa meciurile de aseara? Toti au afirmat ca nu au fost surprize si ca acestea erau rezultatele la care se asteptau.

| Walker_Drx_1993 a răspuns (pentru Hukez):

Eu? Nu cred pentru ca nu urmaresc footbalul din Liga 1, Eu sunt Fan Ac Milan. si poate sa fie si in liga a 4-a pentru ca asta inseamna sa fii fan, nu cum sunt unii. Iti dau cateva exemple pe langa Barcelona. Manchester City, pana sa vina seicii nimeni nu tinea cu ea, acum cum au venit seicii si vedetele.(Augero, Silva ) si multi altii toata lumea e fan City, in aceeasi situatie e si cu PSG. iti spun eu ca aia nu sunt fani. Salut!