| ριтιкaa1998 a întrebat:

Buna :*
A venit vara si vreau sa-mi tonific muschii, sa scap de celulita care s-a acumulat in timpul iernii si a primaverii etc. Alergatul seara ajuta? Daca da cat trebuie sa alerg(distanta)? DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De celulită nu scapi, mergi pe o alimentație bogată în fructe și legume proaspete, bea apă și practică un sport de masă sau exerciții fizice zilnice pentru tonifierea masei musculare, nu mai mănânci după ora 18.00.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andu2013 a răspuns:

Nu prea vad ce ai putea sa mai slabesti, arati bine asa cum esti.

| auritica a răspuns:

Alergatul seara ajuta. Poti alerga pana cand obosesti.Este bine sa alergi si dimineata sau seara. Sper ca am ajutat. big grin