| Misha4217 a întrebat:

Buna am o intrebare un an in urma mi-am procurat proteine pudra proteica.si nu mai am cutia produsului, si nu stiu cit era termenul de vabilitate. daca terminul a expirat si eu am consumat si consum ar putea dauna...voi ce credeti dupa 1 an ar fi putut expira sau poate sa fie si pe mai mult timp.2-3///

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu conteaza termenul, din moment ce ai desfacut cutia nu mai trebuie tinuta mult. Termenul ala e pentru cat e izolata ermetic.

O cutie trebuie consumata in mai putin de o luna.

| Misha4217 explică (pentru Cosmin86):

Pai era o caldare nici nu aveai kip sa p mainci intro luna

| Cosmin86 a răspuns (pentru Misha4217):

Zi ce produs era si ce cantitate.

| Misha4217 explică (pentru Cosmin86):

Numai stiu ca nu am cutia.e intr-un sacosh.e praf ca cacao/uite in acest klip ..cum are tipul asta asa si ale meu http://www.youtube.com/watch?v=pMBnlyMPr2s

| Cosmin86 a răspuns (pentru Misha4217):

Ideal protein de la redis, una din cele mai proaste si ieftine proteine laughing

Si da, o cutie de genul se consuma intr-o luna. Iei 2 portii pe zi ( dimineata si dupa antrenament sau dimineata si intre mese in zilele fara antrenament ), de 2 cupe fiecare. O sa vezi ca in mai putin de 30 de zile o termini, ceea ce e normal.

| Misha4217 explică (pentru Cosmin86):

Sa zic ca damu nu e buna..de consumat. dupa 1 an,.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Misha4217):

Arunca porcaria aia si cumpara-ti proteine adevarate :
http://www.megaproteine.ro/Proteine/Dymatize-Elite-Whey-Protein-2-200g/