| anonim_4396 a întrebat:

Eu niciodata nu am fost mare impatimit al fotbalului si nu stiu mai nimic in ceea ce priveste subiectul fotbal. Faza e ca acum chiar mi-ar placea sa ma mai documentez in legatura cu fotbalul deoarece majoritatea baietiilor de varsta mea sunt mari microbisti si mi-ar placea sa fiu si eu in ton cu moda dar nu stiu cu ce sa incep. Nu stiti niste site-uri de unde sa ma pot documenta despre asta(Gen unde sa vad un top echipe/jucatori, meciuri, stiri, etc) Dau funda

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Daca faci asta doar ca sa fii in ton cu moda, mai bine lasa-te. Nu merita.

Colegii tai vor mai sta cu tine inca cativa ani maxim.

Nu iti rata timpul pe ceva ce doar crezi ca ti-ar place.

| AnDrEi1234567890987654321 a răspuns:

Nu face ceva numai sa arati tu mai bine deoarece nu asta conteaza asa ca nu te obosi.