| Ionut902 a întrebat:

am o problema cu umarul drept, fac sala de un an si il simt mult prea flexibil acum, nu se mai contracta muschii si nu imi mai intra nici un exercitiu pe partea cu el, si am observat ca s-a lasat si mai jos decat celalalt, cred ca mi-am distrus incheietura umarului, ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intreaba-ti antrenorul, medicul sau popa din sat.
Toti vom muri!

| Ionut902 explică:

Antrenorul nu e asa bine pregatit, iar doctorul probabil o sa imi dea o plasa intreaga de medicamente pentru articulatii, care probabil nu o sa imi corecteze postura, ma gandeam ca poate stie cineva niste exercitii de intarire a musculaturii umarului