| radimna77 a întrebat:

Buna TPU
cu pot sa imi cresc masa musculara(biceps,triceps,gamba, bila)?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

O alimentatie bogata in proteine : carne, lapte, branza, oua. Dar nu 3 mese pe zi, cu 3 mese pe zi o sa-ti creasca masa musculara extrem de greu, baga macar 4-5 mese.

Si du-te la sala si pune accent pe exercitiile pentru masa musculara, fa-ti un program pentru toate grupele.

9 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Bea mult laptewinking

| alin334 a răspuns:

Sala, exercitii fizice, pentru gamba exista greutati de picioare le pui si alergi cu ele

| iefsul a răspuns:

Ma intreb oare esti fata sau baiat daca esti fata du-te la aerobic daca esti baiat du-te la sala

| Cosmin86 a răspuns:

Apropo, gasesti aici cele mai bune exercitii pentru masa musculara, cand lucrezi o grupa cu ele incepi si apoi cu cele de izolare :

http://www.optimumnutrition.ro/events/pr11.php

Sunt explicate pe scurt

| Crucified a răspuns:

La sala

| pieptdepuiprajit a răspuns:

Lucreaza la sala si baga proteine.

| k1daaa a răspuns:

Ducandu'te la sala