| hulkwirine a întrebat:

Buna unde se afle noua generatie! vreau sa merg sa vb cu antrenorul de fotbal de acolo! am 16 ani si vreau sa ma inscriu, pina acum am jucat doar in strada, si vrreau sa vb cu el daca e posibil sa intru acolo! cum gasesc acest loc?

2 răspunsuri:
| Crocodilul01 a răspuns:

Http://www.frf.ro/cluburi-juniori ....numarul 12 din lista

| bogdanho a răspuns:

Sa inteleg ca esti din Iasi? Un sfat ar fi sa te duci unde se antreneaza ei si dupa un antrenament sa vorbesti cu antrenorul. Chiar daca nu stii unde se antreneaza ei e destul de simplu sa aflii tinand cont ca in Romania nu sunt milioane de terenuri de fotbal.