| BlackAngel94 a întrebat:

Cam la ce varsta poti sa inveti sa inoti? Voi la ce varsta ati invatat?

11 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

La 16 ani, cand eram sa ma inec de 2 ori consecutiv rolling on the floor

| onasis1961 a răspuns:

Cu cât vârsta e mai fragedă, cu atât învaţă mai repede şi mai uşor!

| Adrianetc a răspuns:

Aproape orice varsta ..am vazut copii de 1 an 2 ani.

| Cosmin86 a răspuns:

Eu am invatat la 21 de ani si cel putin primul an m-am dus de 3-4 ori / saptamana ( chiar si iarna ) la bazin

| LeMousiqe a răspuns:

7 ani mie mie normal

| acinorev a răspuns:

Eu am invatat de la 10 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| cazacdenis a răspuns:

5 6ani

| Alexu51 a răspuns:

Eu am invatat de la sapte ani dar poti chiar mai repede.Iti dau un exemplu am vazut intr-un ziar ca un copil a invatat sa inoate inainte sa invete sa umble.

| Eu_Fabian_1997 a răspuns:

Nu prea conteaza varsta. unii incep de la varste mai fragede, altii mai mari. conteaza sa te duci la un instructor bun, ca restul inveti treptatbatting eyelashes.

| Popov a răspuns:

Cu cit mai repede cu atit mai bine!