| dramazaptoorg a întrebat:

care este cel mai mare fotbalist din toate timpurile? Nui asa ca este ledendarul Lionel mEssi,,, Nui asa ca cR7 face reclama la sampon si mesSi este cel mai bun? plzzz z voi ce ziceti

Răspuns Câştigător
| BogdanS a răspuns:

Eu sunt fan CR7 insa recunosc ca Messi este cel mai bun.Insa nu-l subestima pe Ronaldo. Putini oameni in lumea asta au avut, au sau vor avea un sut asa de puternic si o viteza asa de impresionanta ca el.Nu degeaba este cel mai scump transfer din istorie.Messi are calitatile lui, Ronaldo pe ale sale.Niciun jucator nu seamana cu altul.

7 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Cel mai bun fotbalist din toate timpurile este Zinedine Zidane, dupa parerea mea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai auzit de Pele? presupun ca nu.

| Laurentiuuu a răspuns (pentru suntserios):

Ai auzit de di stefano? presupun ca nu

| suntserios a răspuns (pentru Laurentiuuu):

Vrei sa enumeram acum toti fotbalistii care sunt considerati foarte buni?

| Purec a răspuns:

Daca messi e cel mai amre jucator din toate timpurile, as putea sa intru si eu in top 10 laughing Messi e un mare fas laughing Sunt la ora actuala peste 50 de jucatori peste el. De Ronaldo nu mai zic, il depaseste pe Messi la ABSOLUT TOATE capitolele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut tu fotbalist la Dragoste si sex?

| Yuki96 a răspuns:

Neymar!