| intelectualul a întrebat:

Este Messi cel mai bun fotbalist din toate timpurile?

Răspuns Câştigător
| vladdd16 a răspuns:

Aproape.Are toate titlurile posibile cu Barca si individuale. Daca mai castiga si Cupa Mondiala o sa fie cel mai bun.

7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

In niciun caz!

| xlmpq a răspuns:

Nup, Pele este cel mai bun fotbalist din toate timpurile tongue

| xlmpq a răspuns:

@instinkt messi il umileste pe ronaldo cand vrea, s-a vazut ca ronaldo e jucator bun cu echipe mici... cu echipe mari nu face nimic, messi iti castiga meciuri de unu singur cu echipe mari

| alexandra1111111 a răspuns:

Pai cei care tin cu Barcelona o sa spuna cael este cel mai bun din toate timpurile iar cei care tin cu Real Madrid o sa spuna ca nu-i cel mai bun!

| Dani04 a răspuns:

Da.Fotbalul este mai dificil decat acum 50 de ani, cum zice cineva mai jos.Messi a castigat aproape tot la nivel de echipa si individual.Plus ca se vede ca e cel mai bun din istorie.

| Fluffinator a răspuns:

Este cel mai bun fotbalist din aceasta perioada. Nu poti compara fotbalul de acum cu fotbalul care se juca in urma cu 50 de ani.
De aceea nu poti spune ca Messi este mai bun decat Pele sau Maradona, dar poti spune ca este mai bun decat Cristiano Ronaldo.

| Andiii a răspuns:

Nu poti compara jucatori care nu au jucat in aceeasi perioada... ar fi nedrept. intr-adevar Messi dupa parerea mea este cel mai bun fotbalist al planetei in momentul de fata.