| anonim_4396 a întrebat:

Cate kilocalorii ard la 1 km de alergare usoara, dar la alergare rapida.la cati km dau jos 1kg si daca alerg incet

3 răspunsuri:
| MadNNNeS a răspuns:

Nu slabesti kilograme/kilometrii.Dar daca alergi minim 5 km pe zi timp de cateva saptamani si ai o alimentatie sanatoasa ai sa vezi rezultatele.(Iti spun din proprie experienta)

| trăncănici a răspuns:

Puţine,dar dacă tot vrei să alergi, alege un spaţiu închis, parc-stadion.Nu-ţi recomand străzile, nu uita de păţania Irinei loghin!

| Bobbb a răspuns:

Depinde