| andreiandronic a întrebat:

Caut un program pe care sa il fac zilnic pentru patratele! As vrea unul pe care il practicati si voi nu vreau unu de pe net, caci de alea as putea lua si euwinking Nu vreau decat abdomenwinking puteti da si linkul de la Youtube daca e si pe YT! Dau FUNDA +VOT

6 răspunsuri:
| Anonim0078965 a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url Uite! Pe mine m-a ajutat;)

| Ramo137 a răspuns:

Eu zic sa faci si la brate si piept

| Cosmin86 a răspuns (pentru Anonim0078965):

Abdomenul se face din alimentatie, nu cu prostiile alea de antrenamente.

Te-au ajutat pentru ca esti un COPIL MIC care nu stie nimic.

| Lothar a răspuns (pentru Anonim0078965):

Te-a ajutat la ce?laughing usor ma ca omori copiii cu sfaturi d`astea
So : 3 zile pe saptamana HIIT (ex: alergi 30 secunde apoi 30 secunde alergare usoara si tot asa pana nu mai poti alerga... daca ti se pare usor sa alergi 30 secunde cat poti de repede baga 1 minut sau cat vrei)
Sa nu cumva sa faci vreun exercitiu pentru abdomen!
Dieta... fara paine asta ar fi principal
Mananca la 2 ore (putin si des nu mult si des sau mult si de 3 ori pe zi)
Mananca piept de pui, peste, nuci, alune nu sunca d`aia cu sorici si carnati...cruditatile sunt foarte bune
Ridica greutati, fa genuflexiuni fa tractiuni fa flotari de vreo 3 ori pe saptamana, nu te supraantrena
In cat timp o sa ai patratele depinde de nivelul tau actual de grasime corporala, dar cu rabdare si motivatie o sa ai corpul dorit
PS : nu pierde noptile, dormi 7-8 ore minimum si nu lua suplimente

| Anonim0078965 a răspuns (pentru Cosmin86):

A spus sa ii spunem ceva ce facem si noi.Eu asta fac si i-am dat un link, nu mai sariti atata, daca vrea face daca nu, nu.