| Irinushh a întrebat:

Ce fel de exercitii fizice te modeleaza cel mai frumos ca fata? Ma refer la un sport care sa nu te faca pachete de muschi, ci sa iti tonifieze corpul si sa ramai finuta laughing Aerobic, pilates, kangoo jumps?

11 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Cel mai bun eu zic ca e dansul, sportiv sau modern. Iti dezvolta musculatura superb, te face finuta si iti scoate feminitatea in evidenta (dansul in pereche cel mai bine). Dar, daca nu ai posibilitatea sa practici acest sport, si aerobicul te ajuta in acest sens. Kangoo jumps nu iti dezvolta neaparat calitatea de a fi finuta.

| Irinushh explică (pentru xBya):

Dansuri fac deja laughing ceva pe langa dans vreau...

| xBya a răspuns (pentru Irinushh):

Atunci iti recomand kangoo jumps, te solicita mai mult. Banuiesc ca nu esti foarte multumita de aspectul fizic. Daca faci kangoo jumps si dans paralel, iti vei dezvolta musculatura si vei fi finuta in continuare. :p

| Irinushh explică (pentru xBya):

Nu e vorba ca nu sunt multumita de aspectul fizic, problema mea e ca am nevoie de o activitate pentru ca mor de plictiseala si in acelasi timp nu vreau un sport care sa ma faca mai badarana...

| xBya a răspuns (pentru Irinushh):

Pai dintre cele enumerate de tine, pe niciunul nu-l vad sa te faca mai badarana laughing Daca spuneai de tras de fiare, lupte greco-romane mai ziceam, dar astea in niciun caz.

| Irinushh explică (pentru xBya):

Okok laughing am inteles atunci rolling on the floor

| Mandy693 a răspuns:

Eu am facut tae bo cardio si ma modelat foarte frumos iti lucreaza frumos corpul si iti tine inima in miscare

| TimeParadox a răspuns:

Stretching happy

| aNnNna912 a răspuns:

Tenis big grin