| ForeverWarrior a întrebat:

Ce parere aveti inainte de antrenament o cana cu lapte, 2 oua prepelita crude si miere? iti da mai multa energie?

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Energie trebuie sa ai pana sa incepi antrenamentulwinking insa, si eu zic la fel sa iei astea dupa antrenament pentru ca se asimileaza binewinking bine ganditwinking asa si vezi ca nu trebuie sa mananci imediat dupa antrenament, mai asteapta 20 minute

| Ecou a răspuns:

Ou crud= ou fiert, nu iti da cu nimic in plus daca e crud, din ce ai zis tu acolo mai lipseste o banan si e perfect!winking

| Anonymus314 a răspuns:

Frate daca esti dispus sa mananci astea inainte de antrenament e problema ta... dar mie cand citesc deja imi vine greata.
stiu ca mierea are niste proprietati care iti dau energie dar cam atat.

| RaZoR2 a răspuns:

Da ouale de prepelita iti dau engergie amestecale cu miere fara lapte si beale