| anonim_4396 a întrebat:

Culturism.

MHP Up Your Mass :
http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/MHP-U p-Your-Mass-2270g/

SAU
ON 100 % Whey gold Standard :
http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Sta ndard-2-27-kg/

Obiectiv : Crestere Masa Musculara.

Răspuns Câştigător
| FitMonkey a răspuns:

Weight gainer=produs cu peste 70% carbo, il folosesti cand esti slab si vrei sa iei in greutate
concentrat proteic=produs cu peste 70% proteine, e foarte bun in perioada de definire dar la fel se foloseste si in perioada de masa, le folosesti cand vrei sa depui masa musculara de calitate adica cat mai putina grasime.

6 răspunsuri:
| Dkgray a răspuns:

Unul e weight gainer celalalt e concentrat proteic. De ce le-ai compara?

| anonim_4396 explică (pentru Dkgray):

Ai putea te rog sa imi explici care e diferenta dintre un weight gainer si un concetrat proteic?
Stiu ca Gainerul este recomandat ectomorfilor pentru a lua in greutate, dar acel ''weight'' are vreun rol?

| FitMonkey a răspuns (pentru anonim_4396):

Weight gainer=produs cu peste 70% carbo, il folosesti cand esti slab si vrei sa iei in greutate
concentrat proteic=produs cu peste 70% proteine, e foarte bun in perioada de definire dar la fel se foloseste si in perioada de masa, le folosesti cand vrei sa depui masa musculara de calitate adica cat mai putina grasime.

| AntrenorFitness a răspuns:

Up your mass- cand vrei sa cresti in greutate si masa musculara.
100% Whey gold standard- cand vrei refacere, tonus si pastrarea greutatii.

| kbxftw a răspuns:

De 1 lună te tot chinui să-ţi cumperi suplimente, wtf?!

| anonim_4396 explică (pentru kbxftw):

Si care ma rog, ar fi problema?!

| kbxftw a răspuns (pentru anonim_4396):

În sportul ăsta ai nevoie de disciplină, tu eşti cam nehotărât şi nimic nu te mulţumeşte.
E ca şi cum cineva ar vrea să-şi cumpere o maşină şi tot întreabă pe aici ce maşină să-şi cumpere, după ce i-au răspuns zeci de oameni el tot nu s-a decis. Asta-i culmea!