| Bogdyy15 a întrebat:

Cum pot deveni un bun fotbalist? sunt cat de cat talentat:atunci cand joc cu prietenii sunt foarte bun dar atunci cand joc cu cei care nu ii prea cunosc bine sau mai mari cu 2-3 ani ca mine sunt varza parca m-as pierde nu stiu nimic! Ce "remedii" ati putea sa-mi dati ca sa fiu bun si cu unii si cu altii?

2 răspunsuri:
| ionel_7321 a răspuns:

Cel mai bun remediu dragule ar fi untura de porc, spala-te in fiecare dimineata cu untura de porc pe fata si da uneori si prin urechi, deoarece untura de porc te ajuta sa scapi de emotii, sau alta metoda ar fi sa incerci sa iti pui o gutuie in chiloti, cand vei juca fotbal aceasta iti va da foarte multe impulsuri energetice si vei fi ma pasiv uneori chiar hiperpasiv.

| EuVreauSupa a răspuns:

Te inscrii la un club. Nu imi multumi. A fost prea usorwinking