| CikEu a întrebat:

Cum sa dai mingea cu efect la fotbal? unde cu ce si cat de tare trebuie sa o lovesti? dau funda

6 răspunsuri:
| reky a răspuns:

Un jucator bun de fotbal nu intreaba asta, ci descopera singur!

| XD_Daryusz_1997 a răspuns (pentru reky):

Reky parca tu esti un jucator de fotbal bun, mai bine taci in loc sa vb

| CristiB93 a răspuns:

Trebuie sa lovesti in marginea mingii adica sa nu lovesti mingea pe mijloc si cel mai important, trebuie sa lovesti partea aia a piciorului de pe langa glezna mai in jos nu stiu cum se numeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O stergi cu latu sau cu exteriorul.Dai cat de tare trebuie adica conteaza distanta.

| ஐKatsu a răspuns:

Trebuie sa lovestii atat cum te bate mata rolling on the floor ce intrebare lolrolling on the floor

)) cu toata forta omule straight face sau tu nu ai forta?rolling on the floor

| costydincaracalboss a răspuns:

Pai ca sa dai o minge cu efect trebuie in primul rand pozitia ta fata de minge. la o distanta de cca 1:30-2 m si putin in lateralul ei si o lovesti cu forta si cu interiorul piciorului adica zona dintre glezna si degete. Bafta!