| CuriosEL a întrebat:

Daca fac sala in prima zi de pasti, ii pacat? sau nu am voie?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde mai scoateti intrebarile astea?

| Cosmin86 a răspuns:

Tu zici la misto? sau chiar ai un nivel atat de REDUS incat intrebi serios asa ceva?

| Pricked a răspuns:

Astăzi au fost postate doar întrebări idioate- "Pot să mă spăl de Paşti? Are ceva?", "Ce mi se poate întâmpla dacă nu merg la biserică astăzi?", bla, bla, bla. Bla.
Dar faceţi, copii, ce vă trece prin cap; doar nu veţi sta 3 zile la rând în pat, dormind. smug

| HaKa93 a răspuns:

In niciun caz

| NDC12 a răspuns:

Cu intrebarea asta ne-ai demonstrat cat esti de destept.

| Bella1love a răspuns:

Nu e pacat, dar na. cel mai bine de Pasti e sa mergi la biserica si asa, dar nu e pacat!

| AnonimulCurios a răspuns:

Nu este pacat, te poti duce linistit!

| madalinapaula a răspuns:

Nu e pacat stai linistit

| Meryrutza a răspuns:

Nu cred ca este pacat.

| Alexandru455 a răspuns:

Nu e nici o problema. poti sa te duci la sala si de revelion daca nu este inchisa