| Andreea_8316 a întrebat:

De ce obosesc foarte repede daca fug putin obosesc inainte nu eram asaa fugem si nu am veam treaba dar acum... Oare este de la alimentatie eu mananc cam mult desii sunt destul de slabuta ma rog pentru inaltimea mea e ok dar de ce obosesc dau funda si vot multumescc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Șosețică a răspuns:

Pai. probabila ai luat o pauza... si asa corpul tau nu mai este obisnuit... incearca sa alergi cate putin in fiecare zi, i'ar incetul cu incetul o sa fugi mult fara sa obosesti. Dar trebuie sa mananci sanatos, nu cartofi prajiti toata ziua, sau cipsuri etc

3 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Nu ai antrenament. Alearga cate putin in fiecare si o sa te obisnuiesti.Alimenteaza-te bine si o sa iti creasca rezistenta.

| Andreea_8316 explică:

NU FUMEZ e cea mai mare prostie pe care am auzit'o

| eddard a răspuns:

Fumezi laughing\