| Al3xbC a întrebat:

Fotbalul mai e popular? adica inainte toti vorbeau de fotbal acum parca nu mai e ca inainte

Răspuns Câştigător
| TheImpaler a răspuns:

Pai acum ce sa mai discuti frate? mergi la o bere, zici "iar au luat ai nostril bataie", bei Berea si pleci rolling on the floor
steaua-dinamo s-a dus dracu' de cativa ani...

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este chiar foarte popular si se vorbeste destul de fotbal si acum.

| RAY a răspuns:

Eu mai ma uit cand joaca barcelona sau poli

| TheImpaler a răspuns:

Acum e fifa pe calculator.

| Al3xbC explică (pentru TheImpaler):

Si inainte era dar tot era full stadionul si barurile la meci si se discutau zile intregi despre meci, clasament etc

| Al3xbC explică (pentru TheImpaler):

Corect! si asta pentru ca fotbalul nu mai e o pasiune ci o afacere. daca jucatorul x da cateva goluri e transferat repede si ramani aia,, buni''iar daca se aduc jucatori, se aduc din aia ieftini

| TheImpaler a răspuns (pentru Al3xbC):

Pai acum ce sa mai discuti frate? mergi la o bere, zici "iar au luat ai nostril bataie", bei Berea si pleci rolling on the floor
steaua-dinamo s-a dus dracu' de cativa ani...

| LimonadaBaa a răspuns:

Fotbalul e sportul rege, sportul in care se invart cei mai multi bani, nu are cum sa nu mai fie popular.Este foarte mediatizat.

| PrecizeEveR a răspuns:

Este foarte popular, poate nu se vorbeste unde cauti tubig grin e cel mai popular sport masculin happy

| Battlefielder99 a răspuns:

Cum sa se mai vorbeasca de fotbal cand in Liga 1 jumatate din echipe sunt in insolventa si ai nostri iau bataie pe banda rulanta in Europa? Ce sa vorbesti? "Ai vazut aseara meciul? Da, Tade mai avea 3 metri si prindea spatiul portii cu sutul ala!" :/
Si ma mai intreb uneori de ce nu e campionatul Romaniei in FIFA laughing))