| anonim_4396 a întrebat:

De ce fotbalul jucat de femei nu e la fel de popular ca cel jucat de barbati?

32 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pentru ca nu sint imbracate ca la volei. Daca scrii "female volleyball players" in Google, prima sugestie e "from behind"

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Asta chiar nu o stiam rolling on the floor.

| William a răspuns (pentru KodrutZ):

Prima sugestie este "height". Poate la tine este "from behind" pentru ca ai cautat deja asta.

| KodrutZ a răspuns (pentru William):

Acuma e "african american female volleyball players"... se schimba in functie de ce e popular in zona/ziua respectiva. Plus ca depinde uneori si ce browser folosesti. Nu intru in detalii. Si chiar nu cautasem asta cu from behind.winking

| RAY a răspuns:

Ca nu sunt eu fata, ca barbati sunt misogini porci

| LoveSleep a răspuns:

Ți-aș da un link, dar aș lua suspend laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu...laughing
Dar fotbalul feminin este oribil straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum asa? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Păi, nu are niciun farmec, atunci cand spui fotbal automat te gandesti la un barbat (jucator).
Pe bune, chiar nu imi place(parerea mea)hee hee

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor norocul tau ca nu poate comenta aici noname ca ti-o puneai in cap. ori alti "feministi".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oooo, nici nu mă gândesc I don't want to see

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar unde a disparut aia, ca nu o mai vad? laughing Si de ce nu poate comenta aici? Ai blocat-o?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Noname? are ignor de la mine de ani buni laughing. lasa ca nu e singura, i sa alaturat si vidalatriste, nu am chef de sexiste la intrebarile mele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca barbatii sunt misogini si femeile prefera amorul

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pastreazati raspunsurile tampiet pentru tine alta data

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tampite"

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Raspunsurile mele sunt tampite pentru tampihee hee

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aha, deci recunosti ca ai raspunsuri tampite? ma bucur

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu, recunosc ca tu esti tampit.
si raspunzandu-ti mai jos: iubindu-te pe tine as face baie de 10 ori pe zi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pisi, stiu ca ma iubesti asa ca shhh. numai o fata care nu a fost scarpinata de mult are comentarii asa impotriva baietilor. ti-as recomanda sa faci club cu noname si mayar

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

" Pisi, stiu ca ma iubesti asa ca shhh." rolling on the floor
Cate fete ai la ignore?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Trioul fericit care l-am zis mai sus, cele 2 plus vidala

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor acum am vazut ca am cate un vot din fiecare acolo. cu siguranta a intrat si "cea-al-carui-nume-nu-trebuie-pronuntat "

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor
Ai fane smug.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu asa "fane" nu am nevoie de dusmani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dar am citit ca unora li se părea mai interesant ca femeile, dupa ce castiga un meci sa-si dea tricourile jos, si imnul sa fie dansul la bara. Ce nenorociti. Poate aud pe vreunul comentand.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing

| DonaldTrump a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ar fi asa m-as uita si eu la fotbal laughing

| Zenna a răspuns:

Nu știu ce ar putea fi atât de interesant, adică și eu joc fotbal...dar mi se pare ca este la fel de popular ca și al vostru (băieții) tongue laughing))

| anonim_4396 explică (pentru Zenna):

Ma refeream la cel profesional nu cel din curtea scolii.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fetele nu isi pot arunca tricourile la fani.De aia ei se supara si pleaca,.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am citit un comentariu similar pe google. era gen" nu e popular ca fetele nu isi arunca tricourile cand dau gol, ca baietii" laughing