| IuliaaD a întrebat:

Hei TPU
Am si eu o intrebare. vreau sa ma apuc de sala prin martie-aprilie si as vrea sa stiu in cat timp se vad rezultatele? As vrea sa stiu cam de cate ori pe saptamana si cat timp sa fac sala ca sa mi se ridice fesele laughing

Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Ani de zile, nu doar 1-2 luni.
acum depinde si ce mananci, cati ani ai si ce greutate aihappy

| IuliaaD explică (pentru SasNetRomania):

Cand o sa ma apuc de sala o sa am mai multa grija la ce mananc si legat de ani am 16 si 44-45 kg big grin multumesc pentu raspuns :*

| SasNetRomania a răspuns (pentru IuliaaD):

Fesele se dezvolta pana la 18-19 ani din cate stiu..deci o sa le ai frumoase stai linistita rolling on the floor

| IuliaaD explică (pentru SasNetRomania):

laughing)) ok

4 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Buna! Asigura-te ca ai 4-5 mese pe zi bogate in proteine,lapte,carne, branza, oua, peste, vita. Un program bun de antrenament pentru tine : http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html. Si rezultatele nu putem noi sa iti spunem in cat timp o sa apara, ele difera de la om la om, in timp o sa se vada oricum daca mananci bine si sanatos mult succes.