| adrianyo1 a întrebat:

ma duc la sala de vreo 2 saptamani si vreau sa continui,dar nu stiu ce exerceti trebuie sa fac pentru definire,nu vreau sa bag masa eu vreau definire,si aici ma refer la biceps,triceps, antebrat deci ce exerciti ar trebui sa fac pentru definire? cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| BMWPower a răspuns:

In primul rand ca sa se vada ca esti definit trebuie sa ai muschi pe tine fibra, daca esti slab du-te si pune muschi ca nu ai cum sa faci masa laughing, daca esti gras atunci faci masa, si trebuie sa faci cardio pentru definire.