| Mocanu_Tomas_1995 a întrebat:

Sin cara mai este in wwe? Este inlocuit de Hunico? Daca da de ce, a avut vreun accident? Va rog lamuriti-ma cu toata povestea asta!

6 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Sin Cara este Místico

| Mocanu_Tomas_1995 explică (pentru RaduHD):

Da dar de ce nu mai e in meciuri?
Fa raspunsuri complete!

| RaduHD a răspuns:

El inca "traieste", nu este accidentat, lupta in show-uri netelevizate. Poza facuta acum cateva zile:
https://twitter.com/SinCaraWWE/status/475544837522223104/photo/1

| Mocanu_Tomas_1995 explică (pentru RaduHD):

In costum verde asa? Nu e Hunico? E Luis Ignacio Urive Alvirde (Mistico)... Te intreb deoarece are tatuajul ala pe bratul verde!

| RaduHD a răspuns (pentru Mocanu_Tomas_1995):

Da, este poza de pe contul lui de tweeter.El este

| Mocanu_Tomas_1995 explică (pentru Mocanu_Tomas_1995):

Uite este Hunico nu Mistico! 1. Uita-te ca are tatuajul e mana (Hunico il are), Mistico nu-l are! Uite un site in care vezi tatuajul si dupa uitate la pozele dupa Twitter sa vezi tatoajul! http://www.youtube.com/watch?v=3XKAIdqVAUc