| JusTPauL a întrebat:

In zilele libere in care nu merg la sala, ce suplimente ar fi bine sa iau?
Acum am; gainer de la dymatiz si ON, 2 feluri de proteine de la redis nutrition, proteina si creatina de la kevin levrone, glutamina, bcaa, animalpak pentru incheieturi, vitamine muscletech si doua feluri de inlocuitor de mese.
Sa iau ceva din toate astea cand nu fac sala sau sa raman doar la cele 3 mese?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Cosmin86 a răspuns:

Ok, daca nu ai timp de mai multe mese, atunci mananca mai multa proteina la astea (gen la pranz in loc de cotlet de porc bagi cotlet de porc+piept de pui).

Legat de suplimente: in zilele de pauza cresc muschii, asa ca e evident ca trebuie sa le iei si atunci. Le iei zilnic, la fel, indiferent daca ai sau nu antrenament.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu vrei sa pui muschi doar cu 3 mese pe zi? Serios?

| JusTPauL explică (pentru Cosmin86):

Nu-mi permite timpul la mai multe, uneori mai aman si prinzul cu 2, 3 ore..inainte de sala aveam doar doua mese pe zi si n-am munca usoara..acum de bine de rau am 3 mese plus un shake proteic bogat in proteine si carbo plus un gainer dupa antrenament.

| Cosmin86 a răspuns (pentru JusTPauL):

Ok, daca nu ai timp de mai multe mese, atunci mananca mai multa proteina la astea (gen la pranz in loc de cotlet de porc bagi cotlet de porc+piept de pui).

Legat de suplimente: in zilele de pauza cresc muschii, asa ca e evident ca trebuie sa le iei si atunci. Le iei zilnic, la fel, indiferent daca ai sau nu antrenament.