| irinelk a întrebat:

Joc fotbal pe post de fundas. Cum pot sa ma antrenez?, si inca ceva, cred ca am nevoie de agilitate, cand e sa ii iau mingea il calc pe picior. Mingea trece de mine dar jucatorul nu. Si mi-e frica sa dau cu capu!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu trebuie decat sa te antrenezi sub supravegherea si indrumarea unui antrenor de fotbal.

1 răspuns:
| Mihai_Ionita_1987 a răspuns:

Pentru a te antrena iti trebuie un coleg sau un antrenor. Succes(ps:sa nu ma uiti cand ajungi la barcelonalaughing