| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce programe TV sunt transmise meciurile Vikingur - Petrolul si Omonia - Astra Giurgiu?

Răspuns Câştigător
| alexandruFCP a răspuns:

Meciul nu este transmis in Romania.
Vikingur-Petrolul poate fi vizionat online pe http://free-sport.page.tl

5 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nici unul din cele doua meciuri nu sunt transmise la TV, in Romania.
Doar Pandurii-Levadia este in direct la Digi Sport1 de la 20:00...a inceput deja!

| MauriceCorelli a răspuns:

Probabil cel cu Petrolul nici nu e transmis, e meci fara miza, sunt calificati teoretic in faza urmatoare. Cel cu Astra, probabil pe Digi Sport, unul din cele trei canale ale lor.

Later Edit: Meciul celor de la Pandurii e transmis de Digi de la 20. De Astra nu am gasit. Il gasesti oricum pe stream-uri.

| EUgenERATION a răspuns:

Raspunsul e aici si pe site-ul respectiv!
https://www.facebook.com/pages/PortaltvRO/379169925487777

| EUgenERATION a răspuns:

Unu e pe portaltv.ro celălalte netransmis în România deocamdată! la ei este dat (petrolul)!

| Alex_Tom_1996 a răspuns:

Amandoua pe digi sport funda?big grin