| deejayoo a întrebat:

Pentru cunoscatorii de wrestling:de catre cine a fost umplut de sange john cena. s-a intamlpat mai de mult si mi se pare ca a si castigat meciul acela. daca nu puteti sa-mi dati un ling macar spuneti-mi de catre cine(ceva imi spune ca ori undertaker ori brock lesnar). funda si tks anticipat

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunoscatori de wrestling?
Am trait sa aud si baliverna asta.

| deejayoo explică (pentru anonim_4396):

Adica? nu e tot un sport sau ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru deejayoo):

Sport? Poate teatru...

| DanielW a răspuns:

John Cena vs. John "Bradshaw" Layfield (JBL), "I Quit" match, Judgment Day 2005.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=cXUuxhInjlU

Da, ai dreptate, Cena a castigat.

| PatrickJ a răspuns:

Umaga l-a umplut pe John Cena de sange: http://www.youtube.com/watch?v=ZslMWuUbNIE

| deejayoo explică (pentru PatrickJ):

Prafffff...am aflat cine l-a umplut de sange pe cana si acela a fost jbl in 2005 survivor series i quit match.deci inca o data nu va pricepeti la wrestling.

| PatrickJ a răspuns (pentru deejayoo):

Si Umaga l-a umplut de sange pe John Cena.