| Dmisa a întrebat:

Recent m-am apucat de sala.Nu am probleme cu greutatea, doar ca am 1, 64 inaltime si de regula ma ingras la picioare si fund.Sala ma ajuta sa slabesc sau doar imi tonifiaza musculatura? M-ar interesa sa stiu dupa cat timp se vad rezultatele? fac sala o data la 2 zile cam 2 h la sedinta.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Rezultate favorabile în 2.3 săptpmâni.

| Nickname1890 a răspuns:

Depinde ce antrenamente faci la sala.

Daca insisit pe alergare pe banda, bicicleta, stepper atunci slabesti.

Daca insisti pe antrenamentele cu greutati, atunci tonifiezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai apucat de,,, sala de sedinte? eu m-am apucat de sala sporturilor de aci din galati.se mai gaseste cate un cablu, de cupru, cate uun parchet, e bun de gratar, cate un stalp de fier.ma duc zilnic, ca nu am de munca.si-mi trebuiesc bani.da eu sant slab.io vreau sa ma ingras.da cu ce-mi iese de acolo nu ma mai vad eu implinit.

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai hotule laughing las ca te dau in gat laughing din ce cartier esti?

| Dmisa explică:

Nici eu nu mai mananc dulciuri, fast food-uri sau dupa 8 seara, dar nici nu tin o dieta.ideea e ca aveam gambele groase oricum si de la sala am impresia ca mi s-au marit.sunt cam dezamagita...sa ma apuc de aerobic? de cardio ce parere aveti? mersi pentru rasphappy

| Dmisa explică:

Nici eu nu mai mananc dulciuri, fast food-uri sau dupa 8 seara, dar nici nu tin o dieta.ideea e ca aveam gambele groase oricum si de la sala am impresia ca mi s-au marit.sunt cam dezamagita...sa ma apuc de aerobic? de cardio ce parere aveti? mersi pentru rasphappy