| xCrank a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ce exercitii sa fac la sala pentru biceps, pentru masa?

Răspuns Câştigător
| alex96y a răspuns:

Salut! Cel mai eficient exercitiu, zic eu este 21. E greu de explicat asa ca am sa te rog sa cauti acest exercitiu pe internet, sau sa intri pe site-ul : http://www.getfit.ro/.
Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| xCrank explică (pentru alex96y):

21 l-am mai facut, este greu dar nu credeam ca este un exercitiu de masa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru xCrank):

Pai nu prea e.

http://forum.getfit.ro/showthread.php? 10005-ce-parere-aveti-de-exercitiul-pentru-biceps-21s

Multi nu au o parere buna despre el. Eu cea mai buna masa am obtinut-o cu exercitiul : flexii cu bara dreapta din picioare, cam 8 repetari / serie.

| Cosmin86 a răspuns (pentru alex96y):

Daca citesti cu atentie ce zic aia pe getfit observi ca nu sunt prea multumiti de 21, vezi ca am pus un link la discutie mai sus, daca nu se incarca ( auto-correct tampit de pe TPU ) cauta-l cu google ca il gasesti imediat.

6 răspunsuri:
| xCrank explică (pentru dragosvalentin69):

Exercitile astea le fac de cand ma stiu...si nici macar nu sunt bine explicate aici.

| alex96y a răspuns:

E greu 21, dar la fel de eficient, si e de masa. Funda?