| Nicioideedenume07 a întrebat:

Acum ceva timp m-am dus la Chiajna, la grupa 2002 pentru ca vreau sa progresez cat mai mult ca si fotbalist dar problema este ca dupa ce am facut antrenamentul si am ajuns la vestiare toti colegii mei se pregateau sa faca dus, eu venisem doar in ceea ce imi trebuia poentru antrenament. Intrebarea mea din toata asta este daca sunt nevoit sa fac dus deoarece eu sunt rusinos in fata parintilor mei, dar daca trebuie sa fac dus impreuna cu aia va dati seama ca la mine nu se va intampla niciodata.

3 răspunsuri:
| davidrcv a răspuns:

Fara jignire, am chicotitit putin la intrebarea ta, dar daca toti ceilalti fac la fel, de ce nu faci si tu? Nu-ti fie rusine.

| Nicioideedenume07 explică (pentru davidrcv):

Crede-ma, si eu rad cand vad ce am scris.

| davidrcv a răspuns (pentru Nicioideedenume07):

Ma gandeam eu.